۱۳۹۱ مهر ۲۶, چهارشنبه

از ماست که بر ماست

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هیچ علاقه ای به شعر و ادبیات و سینما و تئاتر ندارم .
نفرین بر سیاست کشوری که سیاستمداران آن علاقه ای به انواع فرهنگ ها ندارند و خود در راس آن نهاد فرهنگی قرار می گیرند. چگونه می شود کسی که راس یک نهاد دولتی است مخصوصا نهاد فرهنگی ،اطلاعاتی از نوع کار آن نهاد نداشته باشد و بخواهد شکوفایی هم ببار بیاورد ؟حال آنکه این شخص ریا کار اصلا با فرهنگ و هنر میانه ی خوبی که ندارد هیچ، مطمئنا دست به تخریب آن هم می زند.

سید مرتضی حسینی که نماینده ی مردم قزوین می باشد و یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس است، تحصیلات حوزوی داردو فعلا در مقام نماینده فرهنگی مردم در مجلس مشغول بکار می باشد. البته دادن پست در سیاست ایران کیلویی است و هر کس بیشتر چابلوسی رهبر یعنی علی خامنه ای را بکند هم پست بالاتری میگیرد هم پول بیشتری را به جیب میزند،این آدم خبیث و کثیف دولت فاشیستی آخوندی گفت که همیشه در حال کار فرهنگی کردن بوده . به گفته ی او الگویش همان ضحاک زمان یعنی خامنه ای است  ،خیلی جالبه که این شخص نا کار آمد گفت: موقعی که انتخاب شدم دو تا گزینه داشتم که هر دوی آنها پر شده بودو مجبور شدم در این سمت قرار بگیرم و کار کنم،دست نشانده ی ولی فقیه خونخوار مسائل فرهنگی جوانان را فقط در ازدواج و کار می داندو نمی داند که آنها نیاز به آگاهی های دارند که جوانان روز دنیا با آن سرو کار دارند،تف به ذات شما آدم هائی که فقط خواسته های دیکتاتور هایتان را الگو قرار می دهید و می خواهید راه فرهنگی هم بسازید.
این شخص خود فروخته یکی از کارهایش را کنترل سینما و تئاتر می داند،مگر می شود یک هنرمند را در قاب و چهارچوب قرار داد اگر این اتفاق افتاد،هنر و هنرمند را مرده تلقی کنیم بهتر است تا زنده ،برای هنر هیچ مرز و بومی نمی شود قائل شد، وای بر مردمان کشوری که مسئول فرهنگی شان فقط یکبار سینما رفته و آن هم فیلم قلاده های طلا بوده که در آن فیلم تماما کثافت کاری های خود دولت جمهوری آخوندی نمایان است، وای برکشوری که نماینده اش کتابی که می خواند فقط کتابهای در باب تشیع در ایران می باشد که هیچ ربطی به فرهنگ و هنر ندارد، تمام عقب افتادگی ما بخاطر این است که مذهب را با سیاست وحالا هم مذهب را با فرهنگ و هنر قاطی می کنیم، وقتی نویسنده ی محبوب این شخص ، جلاد ترین آدم روزگار، علی خامنه ای باشد و هر چه را که او بگوید تایید بکند اوضاع و احوال کشور ایران بهتر از این نمی شود، چطور می شود یک شخص قاتل کتاب بنویسد و شعر بگویید و...و در رابطه با مسائل فرهنگی و هنری صحبت کند؟؟ من بعید میدانم !!!.
 افسوس از این که هر چه را که آنها بسازند و بخواهند مردم هم بزور باید ببینند و بخواهندو...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر