۱۳۹۱ آبان ۲۲, دوشنبه

فراخوان عمومی

از شما ایرانیان عزیز که در هر نقطه از این جهان خاکی به سر می برید خواهش می کنم در روز بیست و چهارم نوامبر روز جهانی علیه اعدام در ایران به پا خیزیم، تا شاید جمهوری ننگین آخوندی ایران دست از کشتار بی قانونی خود بر دارد.
در هفته ی گذشته بیست و دو نفر را دار زدند و ما همه می دانیم که این آمار نادرستی است،چون بیش از این اعداد اعلام شده بطور مخفیانه در خود زندانهابه دار آویخته اند.چند روز پیش ستار بهشتی را بصورت وحشیانه زیر شکنجه های خودشان کشتند و هیچ دلیل قانع کننده ای برای این عمل حیوانی خود نیا وردند ، فقط بدلیل گفتن حقیقت ، حتی به خانواده ستار اجازه ندادند برای او مراسم درستی بگیرند و تمام همسایه های آنها را در قرنطینه نگه داشته اند .همینطور جمیل سویدی در اهواز که او هم توسط شگنجه گران دد منش رژیم لجن خوار و کثیف ایران جان خود را از دست داده است، در حال حاضر هیچ خبری از جمال عاملی وجود ندارد. زانیار مرادی محکوم به اعدام را دوباره به زیر شکنجه های خود برده اند و خبرهایی که شاهرخ زمانی از زندان داده است که با خودش و دیگر زندانیان چه رفتارهای وحشیانه ای می کنند و هنوز یادمان نرفته است که با زندانیان شیر زن ایران جه کردند و چه بی حرمتی هایی روا داشتند. نسرین ستوده چه شد؟ چه بلایی برسر او خواهد آمد؟
در زندان های ایران بیش از سه هزار نفر در صف های اعدام ها قرار دارند و خوف و وحشتی را در بین خانواده های ای زندانی ها ایجاد کرده اند.
در هر صورت خامنه ای آن ضحاک مار دوش زمان، ماشین آدم کشیش را با سرعت هر چه تمام تر به جلو می راند و دستمال بدستانش که از خود ا و جانی تر هستند او را همراهی می کنند.
این اعمال وحیشیانه بی شک دلایل مختلفی را می تواند داشته باشد، در حال حاضر ایران با تحریم های بسیاری دست و پنجه نرم می کند که توان مقابله با این تحریم ها را ندارد،گرانی ها سر به فلک کشیده اند و کسی نمی تواند پاسخ گوی مردم باشد ، مردم دادشان به آسمان رسیده است و آن جلادان از خدا بی خبر پایه های حکومت خود را سست تر از قبل احساس می کنند، با ایحاد رعب و وحشت  در دل مردم می خواهند چند صباحی را بیشتر بر مسند حکومت بنشینند.
اما وظیفه ما این است تااین ماشین کشتار را سرنگون کنیم و چشم جهانیان را باز تر،تا آنها و مردمان آن کشورها بیشتر بدانند که سران حکومت جمهوری فاشیستی ایران چه حیوان صفتان کثیفی هستند . 
روز بیست و چهار نوامبر را  در خاطره ی دنیا به ثبت خواهیم رساند.
ا ین فراخوان توسط محمد علی زارع نوشته شده است ولی در ارتباط با فراخوانی که در فیس بوک از طرف خانم مینا احدی گذاشته شده بود وظیفه خود دانستم تا همراه این عزیزان با شم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر