۱۳۹۱ آذر ۷, سه‌شنبه

اولتیماتوم بعد از آتش بس اسرائیل به غزه

ماهواره های جاسوسی اسرائیل از حرکت کشتی ایرانی به سمت غزه هشدار دادند . همینطور آنها معتقدند که محموله بار این کشتی، حاوی اسلحه ومهمات و موشک های فجر 5 و همینطور موشک های شهاب 3 است که در جنگ یک هفته ای اسرائیل و غزه از آنها استفاده شد ، ولی به احتمال اسرائیلی ها، موشک های شهاب 3 قرار است در سودان استقرار یابند.
به گفته ی یک منبع خبری اسرائیلی، به محض ورود کشتی ایرانی به دریای سرخ، کشتی های جنگی ایران که در سواحل اریتره لنگر انداخته اند،  کشتی دارای محموله ی مهمات نظامی را همراهی می کنند.
اسرائیلی ها بیان می کنند درست است که ما با غزه وارد آتش بس شده ایم اما به محض اینکه اطمینان کامل از این مساله پیدا کردیم به آن کشتی و غزه حمله می کنیم، چون غزه مفاد آتش بس را رعایت نکرده است.
یکی از رهبران حماس گفت: این حق ما است که از ایران اسلحه و پول دریافت کنیم و خودمان را مسلح کنیم.
چقدر سران حکومت ایران پست و جانی  و پررو هستند که اجازه می دهند دیگران در رابطه با پول کشور ایران و مردم ایران راحت تصمیم بگیرند و به نفع خودشان استفاده کنند ،پولی که الان و در زمستان کمک حال مردم زلزله زده ی  ورزقان و  دیگر شهر های زلزله زده است ،پولی که با آن می شود دل هزاران کودک یتیم وفقیر ایرانی رو شاد کرد پولی که با آن می شود می شود می شود...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر