۱۳۹۲ فروردین ۲۸, چهارشنبه

بلای آخوندی اینبار بر سر مردم سیستان و بلوچستان

بعضی وقت ها آدم ها  در حالت خنده و گریه گیر می کنند که در ادبیات نمایشی به این حالت گروتسک می گویند.

وقتی درباره ی زلزله ی 7.7 ریشتری در ایران خبری را شنیدم، بسیار متاثر شدم و برای حال و هوای گرفته ی مردم ایران، چشمانم پر از اشک شد، ولی صحبت های آقای اکبر پور،معاون سازمان مدیریت بحران کشور، لبخند تلخی روی لبانم نشاند.
وای بر ما مردم که چقدر تحقیر شده ایم که کسانی برای ما تصمیم می گیرند و جای ما سخن می گویند که حتی صحبت کردن معمولی را هم بلد نیستند و بدتر از آن اینکه این شخصیت ها، منصب های مهمی هم در اداره ی امور کشور دارند.
من نسخه ای که برای آقای اکبر پور می پیچم این است: ثبت نام در اکابر و یک جلد فرهنگ لغات جیبی. تا شاید مقداری حرف زدن آن هم در رسانه ی ملی را یاد بگیرد.آقای اکبر پور!
امام زمان و حضرت فاطمه برای خود عرب ها هم کاری نمی کنند چه برسد به ما که عجم هستیم. به قول خودتان:"به لطف این دو شخصیت،زلزله ی7.7 ریشتری را تجربه کردیم. این گونه صحبت ها بر باور من بیشتر می افزاید که این زلزله هدیه ای بوده است از طرف شخصیت های مذهبی...
ما را خر فرض نکنید.تمام مردم ایران خوب می دانند این همه زلزله، آن هم پشت سر هم، و با توان و قدرت بالا در ژاپن زلزله خیز هم نمی آید. بم، آذربایجان،بوشهر و این بار هم سیستان و بلوچستان.مردم عزیز ایران چه گناهی مرتکب شده اند که باید به دست شما و آزمایشات اتمی شما جانشان را فدا کنند؟؟؟
مگر موش آزمایشگاهی گیر آورده اید؟نا مردمان با ملت عزیزم چه می کنید؟چرا این همه خرابی و آوار بر سر خامنه ای و دار و دسته ی عمامه به سرش و بی وجدان هایی مثل شما نمی آید؟
امیدوارم آواری عظیم بر سر شما نفرین شده ها فرود آید و در زیر آن مدفون شوید.

محمدعلی زارع یزدی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر