صفحات

۱۳۹۱ دی ۱۹, سه‌شنبه

فرزندان مریوان، زانیار و لقمان را می خواهند بکشند

زندگی و مرگ انسانها دست انسانهای دیگر نیست که ببخشند یا بگیرند .
طبق اخباری که در این سی و چند سال از حکومت فاشیستی ایران شنیده ایم گردن گرفتن جرم، توسط زندانیان بی گناه، کم نبوده است و با زور و کتک و تهدید بلایی بر سر زندانیان بی گناه آورده اند که به کارهایی که نکرده اند اعتراف کنند.
بی شک لقمان و زانیار مرادی، دو فرزند مریوان در طی نه ماه شکنجه و آزار و اذیت و تهدید به تجاوز مجبور به اعتراف قتل پسر امام جمعه ی مریوان  شده اند.

 

دست دولت جمهوری آخوندی ایران برای تمام مردم ایران و دنیا خیلی وقت پیش رو شده است و حکومت ایران بخاطر اینکه جنایت هایش را توجیه کند،زندانیان را به شبکه های جاسوسی و قاچاق مواد مخدر نسبت می دهد و این عمل آنها در حال حاضر بچه گانه ترین و ابتدایی ترین راه حلی است که یک حکومت دیکتاتوری می تواند استفاده کند.
لقمان و زانیار را به جاسوسی برای دولت انگلستان وهمینطور به همکاری با حزب کومله کردستان نسبت داده اند ولی  خانواده ی آنها و بعد از  چندی هم طی نامه ای از خود زانیار و لقمان که از داخل زندان نوشته شده بود ،خبر از شکنجه و تهدید به تجاوز جنسی شدن بود که لب آنها را به اعتراف دروغی و ساختگی باز کرد.
اما سوالی برای من پیش آمده است ، من نمی دانم که آیا کمیسیونی بنام حقوق بشر در دنیا وجود دارد یا نه؟
چون فقط حرف است و حرف است و حرف، در ایران چه کرده اید ؟ آهای عوامل حقوق بشر کدام زندانی بوسیله ی تیغ برنده ی شما از ضرب و شتم و اعدام جان سالم برده است.
به گمانم حقوق بشر دکانی است برای خوب جلوه دادن بعضی از آدم ها ، اعضای شما بسیار خوب و شیوا و با احساس صحبت می کنند ،اما کاش حرف نمی زدید و عمل می کردید.
تعداد زندانیان سیاسی در ایران روز به روز بیشتر می شود فقط برای گفتن حقیقت ولی زبان از حلقوم شان بیرون کشیده می شود .مجریان جعبه ی جادویی (تلویزیون)در تمام دنیا آه و افسوس می کشند، ولی بدرد زندانیان محکوم به اعدام نمی خورد،اگر یک لحظه خودت را جای بی گناهی بگذاری که طناب دار دور گردنش حلقه شده است دیگر آه نمی کشی ، نفست در گلو خفه می شود.
بغض در گلو دارم و نفسم در سینه مانده است.
راستی فکر می کنم در بعضی از ضرب المثلها باید تجدید نظر کرد مثل سر بی گناه پای دار میره ولی بالای دار هم میره خیلی هم میره...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر